Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wizyta w Wojskowej Pracowni Psychologicznej

Wizyta w Wojskowej Pracowni Psychologicznej

Opublikowano: 11-02-2019

W dniach 8 i 11 lutego 2019 r. klasy 1Mm i 2Mm Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, które realizują innowację pedagogiczną „Bezpieczeństwo narodowe. Przygotowanie do służby mundurowej”, uczestniczyły w wyjściu do Wojskowej Pracowni Psychologicznej. Specjalistki Pracowni przeprowadziły szkolenie i zapoznały z technikami i procedurami związanymi z badaniami, jakie są przeprowadzane w stosunku kandydatów do służby wojskowej. Uczniowie sami przekonali się, jakie wyzwania muszą podjąć i jakim wymaganiom sprostać chętni do pracy w Policji, Straży Granicznej czy Straży Pożarnej.
Opiekunami byli kpt. Zygmunt Piotrowicz i kpt. rez. Sławomir Raczyński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー