Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu “Turbolandeskunde”

Wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu “Turbolandeskunde”

Opublikowano: 06-03-2020

6 marca 2020 r. na wydziale humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbył się wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu “Turbolandeskunde – wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”. Reprezentowali nas: Katarzyna Baranowska, Pascal Danielak i Patryk Ordoński. W tym roku niestety nie udało nam się przejść do etapu ogólnopolskiego, ale uczniowie zdobyli nową wiedzę i doświadczenia. Gratulujemy.

Przygotowanie i opieka: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー