Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojewódzki Konkurs “Pięknego czytania Biblii 2019”

Wojewódzki Konkurs “Pięknego czytania Biblii 2019”

Opublikowano: 25-03-2019

25 marca 2019 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Olsztynie odbył się Wojewódzki Konkurs “Pięknego czytania Biblii 2019”. Zadaniem uczestników było jak najlepsze głosowe przedstawienie fragmentów ostatniej księgi Biblii – Apokalipsy świętego Jana. Do konkursu przystąpiły szkoły z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie reprezentowali uczniowie klasy 4M – Wojciech Skrzypczyk i Jakub Górski. Wśród nagrodzonych znalazł się Jakub Górski, który zdobył wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

Przygotowanie uczniów: Regina Dawidczyk i Magdalena Kozłowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー