Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wojewódzki Konkurs Szkół Średnich „ Dla Niepodległej 1918 – 2018”

Wojewódzki Konkurs Szkół Średnich „ Dla Niepodległej 1918 – 2018”

Opublikowano: 28-02-2018

28 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Wojewódzkiego Konkursu Szkół Średnich pt. „ Dla Niepodległej 1918 – 2018” organizowanego przez Delegaturę Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie pod honorowym patronatem Naczelnika Delegatury Instytutu Pamięci Narodowej w Olsztynie oraz Prezesa Zarządu Okręgu Warmińsko – Mazurskiego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
Laureatami konkursu zostali uczniowie ZSM-E z klasy 3M Sebastian Fenyk, Szymon Oreńczuk, Patryk Sławiński, którzy zajęli trzecie miejsce. Uczniowie przygotowali na konkurs etiudę filmową pt.„Znaki”, wyreżyserowaną i nakręconą przez nich samych, przy wsparciu pani Beaty Bartoś.
Film „Znaki” to przesłanie i apel do młodzieży mówiący, że wspaniała historia naszego państwa jest osiągalna niemal na każdym kroku. „ Dotykajmy” jej i bądźmy z niej dumni.
Cała społeczność ZSM-E składa gratulację i życzy sukcesów w następnych przedsięwzięciach.

Link do filmu “Znaki”: https://www.youtube.com/watch?v=VfpTf2G1JrM

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー