Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojewódzkie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Wojewódzkie obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Opublikowano: 02-03-2020

2 marca 2020 r. uczniowie klas 1EaG, 1 EbP oraz 3Mm wraz z opiekunami uczestniczyli w wojewódzkich obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W uroczystości, która odbyła się w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim, wzięli udział m.in. prezes IPN dr Jarosław Szarek, wicewojewoda Sławomir Sadowski i Wicekurator Oświaty Wojciech Cybulski.

W programie spotkania znalazły się: wystąpienia okolicznościowe, prezentacja wybranych postaci podziemia antykomunistycznego, prelekcje m.in historyka z Muzeum Żołnierzy Wyklętych Jarosława Wróblewskiego i specjalisty z delegatury IPN w Olsztynie Pana Michała Ostapiuka.

Część artystyczną przygotowali uczniowie  XII Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie. W holu przed salą 52 prezentowana została wystawa Zuzanny Adamas – uczennicy Liceum Plastycznego
w Olsztynie.

Opiekunowie: Beata Bartoś, Marcin Turowski, Kamil Rzewuski, Maria Świerkowska, Agnieszka Wirchanowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー