Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wojewódzkie Obchody Pamięci o Bohaterach Katynia

Wojewódzkie Obchody Pamięci o Bohaterach Katynia

Opublikowano: 08-04-2019

8 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy 1Mm oraz klasy 2Ebs Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w Wojewódzkich Obchodach Pamięci o Bohaterach Katynia, które odbyły się w Urzędzie Wojewódzkim.
Uroczystość była okazją do czynnego uczestnictwa w Żywym Apelu Pamięci. W ramach projektu „Bohaterom Lasu Katyńskiego”, w którym ZSM-E uczestniczy od 2018 r., kolejne szkoły przystępowały do sadzenia dębów pamięci. Całości towarzyszyła oprawa artystyczna – występy przedszkolaków, młodzieży i chóru.
Obchody miały uroczysty przebieg, a ich szczytnym celem jest kształtowanie pamięci historycznej oraz integracja „Szkół Katyńskich”.

Opiekunowie: Beata Bartoś, Magdalena Kozłowska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー