Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Współpraca z Fundacją “Przyszłość dla Dzieci”.

Współpraca z Fundacją “Przyszłość dla Dzieci”.

Opublikowano: 17-12-2018

3 i 17 grudnia 2018 roku grupa wolontariuszy – uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odwiedziła siedzibę Fundacji Przyszłość dla Dzieci, aby przygotować świąteczne paczki dla podopiecznych Fundacji.
Pomocnikami świętego Mikołaja byli: Cezary Radtke, Damian Petrykowski, Radek Kopeć, Krzysztof Lobert, Jakub Rudziński, Filip Schmidt, Patryk Ordoński, Mateusz Grzeszczyk, Konrad Kopczyński, Julia Borchert, Michał Stawski, Dominik Fedor, Bartłomiej Łukaszewski, Dawid Drzewiński.

Opiekun: Anna Niska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー