Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Współpraca z UWM

Współpraca z UWM

Opublikowano: 04-03-2017

3 marca 2017 roku w ramach współpracy ZSM-E z UWM uczniowie klas elektrycznych (4Ea i 4Eb) uczestniczyli w zajęciach na Wydziale Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko -Mazurskiego w Olsztynie, które odbywały się w:
– Laboratorium Maszyn Elektrycznych w Katedrze Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki    i Automatyki,
– Laboratorium Nowoczesnych Technologii i Badań Nieniszczących w Katedrze Technologii Materiałów i Maszyn,
– Pracowni Obróbki Skrawaniem w Katedrze Technologii Materiałów i Maszyn,
– Pracowni Komputerowego Wspomagania Projektowania,
– Laboratorium Odnawianych Źródeł Energii w Katedrze Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki.

Zajęcia prowadzone były przez pracowników naukowo – dydaktycznych WNT.
Prodziekan ds. studenckich dr inż. Jerzy Domański poprowadził wykład dotyczący projektowania maszyn i urządzeń. Przybliżył uczniom możliwości projektowania i symulacji za pomocą programu SolidWorks.
Dzięki tej inicjatywie uczniowie mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami obróbki metali (cięcie laserem i plazmą), współczesnymi metodami diagnostycznymi i pomiarowymi oraz z metodami projektowania i wizualizacji stosowanymi w szeroko rozumianym przemyśle. Poznali również zasadę działania odnawialnych źródeł energii w tym elektrowni wiatrowych i paneli fotowoltaicznych. Opiekunami klas elektrycznych podczas spotkania na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim byli: p. Andrzej Lange i p. Agnieszka Wirchanowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー