Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wycieczka dydaktyczna do siedziby Tymbark-MWS w Olsztynku

Wycieczka dydaktyczna do siedziby Tymbark-MWS w Olsztynku

Opublikowano: 11-04-2017

11 kwietnia 2017 roku uczniowie klas 3Ea i 4Eb Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do siedziby Tymbark-MWS w Olsztynku. Firma jest liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wycieczki uczniowie obejrzeli nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy, nowoczesne linie produkcyjne oraz rozlewnie soków i napojów do butelek plastikowych Tymbark Top Aseptic.

Z uwagi na dalsze plany inwestycyjne zakład poszukuje nowych pracowników – również w branżach, w których kształci Olsztyński „Energetyk”, czyli w branży mechanicznej i energetycznej. Dla absolwentów szkoły Tymbark z siedzibą w Olsztynku może być ciekawym miejscem rozwoju własnej kariery zawodowej.

Opiekunami wycieczki byli: Wiesław Stępniak, Andrzej Lange i Piotr Konarzewski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー