Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Arboretum w Kudypach

Wycieczka do Arboretum w Kudypach

Opublikowano: 23-06-2021

23 czerwca 2021 r. uczniowie pierwszych klas Technikum Elektrycznego ponownie, po długiej przerwie spowodowanej lockdownem, zawitali do Kudyp i odwiedzili piękny zakątek naszej Warmii – leśne Arboretum.

Zwiedzając ten piękny ogród botaniczny mieliśmy możliwość podziwiać liczącą ponad 700 gatunków i odmian kolekcję drzew i krzewów, a wśród nich klony (ponad 30 gat.), irgi (29 gat.) oraz suchodrzewy i dziko rosnące róże. Bogate są również kolekcje jałowców, świerków, jodeł oraz nowa atrakcja edukacyjna – lapidarium geologiczne czyli kolekcja kamieni i głazów narzutowych z terenu Warmii i Mazur.

Pobyt na świeżym powietrzu, po tak długiej domowej izolacji, sprzyjał integracji międzyklasowej i międzypokoleniowej, o czym informują panie organizatorki: Regina Dawidczyk i Elżbieta Świerkocka.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー