Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Bezled

Wycieczka do Bezled

Opublikowano: 06-11-2019

6 listopada 2019 r. uczniowie klas 2 elm, 2 Mm i 3 Mm Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie, w ramach podjętej współpracy z Warmińsko – Mazurskim Urzędem Celno – Skarbowym w Olsztynie, wzięli udział w wycieczce do przejścia granicznego Bezledy – Bagrationowsk. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży ze specyfiką pracy i służby funkcjonariuszy straży granicznej oraz celników. Uczniowie odbyli spacer po przejściu granicznym, zobaczyli psa tropiącego w akcji, obejrzeli i wypróbowali sprzęt używany przez celników i strażników granicznych.
Organizatorzy i opiekunowie: Anna Niska, Monika Pęgier, Monika Zielińska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー