Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Chin

Wycieczka do Chin

Opublikowano: 03-07-2019

W dniach 20 czerwca – 3 lipca 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wraz z opiekunami – Anną Niską i Piotrem Konarzewskim uczestniczyli w wycieczce do Chin. Wyjazd był nagrodą za udział i zwycięstwo w Konkursie Wiedzy o Chinach “Jeden szlak, jeden pas” skierowanym do uczniów klas gimnazjalnych, liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych Olsztyna, nad którym honorowy patronat sprawowali – Ambasador Republiki Chińskiej Pan Liu Guangyuana i Prezydent Olsztyna Pan Piotr Grzymowicz.
Dla uczestników “Summer Youth Camp in Weifang” pobyt w Państwie Środka był okazją do zapoznania się z bogactwem kulturowym tego regionu – zwyczajami, językiem, zabytkami czy kuchnią. Ubogacającym doświadczeniem była możliwość obcowania z ludźmi innej rasy, innego kontynentu. Mieszkańcy Chin okazali się bardzo kulturalnymi, otwartymi i gościnnymi gospodarzami dla turystów z Polski.
Młodzież i opiekunowie z Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie powrócili ze wspomnieniami, które pozostaną w ich pamięci na długo.

Zajęcia w chińskiej szkole:

Poznawanie chińskiej tradycji:

Zwiedzanie muzeów:

Chiny w obiektywie:

Energetyczna ekipa:

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー