Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wycieczka do zakładu Indykpol S.A.

Wycieczka do zakładu Indykpol S.A.

Opublikowano: 15-01-2019

15 stycznia 2019 r. klasa 1 Ea Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie udała się na wycieczkę do pobliskiego zakładu drobiarskiego INDYKPOL S.A. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z systemem chłodniczym, dystrybucji energii elektrycznej oraz cieplnej. Nowoczesne systemy zastosowane w zakładzie sprawiają, że przedsiębiorstwo utrzymuje się w czołówce zakładów w Polsce w zakresie nowatorstwa rozwiązań technicznych. Szczególnym zainteresowaniem uczniów cieszyły się rozwiązania napędów elektrycznych sprężarek amoniaku, odzyskiwanie energii za pomocą pomp ciepła i jedyna w Polsce instalacja do zgazowywania odpadów i wytwarzania z nich wodoru. Przedstawiciele zakładu, panowie Wojciech Naruszewicz i Jan Wiśniewski, w bardzo przystępny i jasny sposób potrafili przybliżyć uczniom trudne zagadnienia i odpowiedzieć na zadawane pytania.
Opiekunowie: Sławomir Raczyński i Krzysztof Kumiszczo

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー