Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka do zakładu Tymbark w Olsztynku

Wycieczka do zakładu Tymbark w Olsztynku

Opublikowano: 04-06-2019

4 czerwca 2019 r. uczniowie klas 2Ebs i 3eoz wraz z opiekunami zwiedzili i zapoznali się z Zakładem Tymbark w Olsztynku należącym do grupy Maspex. Młodzież miała okazję zwiedzić nowoczesny kompleks produkcyjno – magazynowy wraz z infrastrukturą techniczną. Mieliśmy okazję podziwiać nowoczesne linie produkcyjne do produkcji soków oraz wody, a także całkowicie zautomatyzowane centrum logistyczne, które pomieści na 13 poziomach składowania 30 tys. palet. Nowoczesne rozwiązania, najnowsze technologie na każdym etapie produkcji to możliwości, jakie otrzymują absolwenci ZSM-E w Olsztynie, ponieważ zawody w jakich kształci szkoła, to pewność uzyskania stabilności zatrudnienia.
Opiekunowie: p. Beata Bartoś, p. Sylwia Narbut, p. Adam Miareczko

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー