Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia w stacji elektroenergetycznej Olsztyn – Wschód

Zajęcia w stacji elektroenergetycznej Olsztyn – Wschód

Opublikowano: 09-10-2019

9 października 2019 roku uczniowie klasy 2 elm i 2Eb Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie udali się na wycieczkę przedmiotowo-dydaktyczną do stacji elektroenergetycznej        Olsztyn – Wschód 110/15 kV. Zapoznali się z energetycznymi liniami przesyłowymi 110 kV i 15 kV oraz urządzeniami stacyjnymi: rozdzielczymi, pomiarowymi i ochronnymi. Ponownie sprawdziła się dobra klasyczna zasada: lepiej zobaczyć „na żywo” niż w podręczniku.

Organizator i opiekun: p. Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content