Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia w stacji elektroenergetycznej Olsztyn – Wschód

Zajęcia w stacji elektroenergetycznej Olsztyn – Wschód

Opublikowano: 09-10-2019

9 października 2019 roku uczniowie klasy 2 elm i 2Eb Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie udali się na wycieczkę przedmiotowo-dydaktyczną do stacji elektroenergetycznej        Olsztyn – Wschód 110/15 kV. Zapoznali się z energetycznymi liniami przesyłowymi 110 kV i 15 kV oraz urządzeniami stacyjnymi: rozdzielczymi, pomiarowymi i ochronnymi. Ponownie sprawdziła się dobra klasyczna zasada: lepiej zobaczyć „na żywo” niż w podręczniku.

Organizator i opiekun: p. Kazimierz Szymański.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー