Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wycieczka dydaktyczna do Zakładu Przetwórstwa Drobiu Indykpol SA.

Wycieczka dydaktyczna do Zakładu Przetwórstwa Drobiu Indykpol SA.

Opublikowano: 11-05-2018

11 maja 2018 r. uczniowie klasy 1Ea Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie brali udział w wycieczce dydaktycznej do Zakładu Przetwórstwa Drobiu Indykpol S.A.
Zwiedzający poznali procesy technologiczne produkcji i obsługę techniczną zakładu. Mieli możliwość zapoznania się z metodami dostarczania energii, wody (własne ujęcia), sposoby odprowadzania ścieków (własna oczyszczalnia), pozyskiwania i utylizacji odpadów poprodukcyjnych.
Wszyscy – zarówno nauczyciele jak i uczniowie – byli pod wrażeniem ilości i wielkości urządzeń potrzebnych przy przetwórstwie produktów pochodzenia indyczego, kurczęcego, czy gęsiny, a także wiedzy, którą przekazywali przewodnicy.
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych wyraża wdzięczność za umożliwienie zwiedzania zakładu.
Opiekunowie: Andrzej Kończyk, Krzysztof Kumiszczo.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー