Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wycieczka dydaktyczna do Zakładu Handlowo – Usługowego Zygmunt Żarna.

Wycieczka dydaktyczna do Zakładu Handlowo – Usługowego Zygmunt Żarna.

Opublikowano: 20-02-2018

20 lutego 2018 r. uczniowie klas 2eoz i 2Eb Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie brali udział w wycieczce dydaktycznej do Zakładu Handlowo – Usługowego Zygmunt Żarna.
Zwiedzający oglądali działy związane z technikami wytwarzania. Mieli możliwość zapoznania się z takimi technikami jak: cięcie i wycinanie wodą oraz laserem, tradycyjne metody przygotowania materiałów np. za pomocą pił tarczowych i taśmowych, zaginanie na prasach krawędziowych, a także obróbkę na obrabiarkach skrawających. Wszystkie te obrabiarki są sterowane numerycznie. Uczniowie zapoznali się też z całkiem dużych rozmiarów działem konwencjonalnych obrabiarek skrawających, w skład którego wchodzą tokarki frezarki, dłutownice itp.
Wszyscy – zarówno nauczyciele jak i uczniowie – byli pod wrażeniem bogatego i nowoczesnego parku maszynowego, a także wiedzy, którą przekazywali przewodnicy oraz pracujący na maszynach pracownicy.

Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych wyraża wdzięczność za umożliwienie zwiedzania zakładu. Podziękowania niech zechcą przyjąć: p. Zygmunt Żarna, p. Artur Niksa, p. Marcin Cudakiewicz, p. Marek Brzóska, p. Zbigniew Łowicki, p. Waldemar Kasak.

Opiekunowie: Wiesław Stępniak, Waldemar Kamiński, Krzysztof Czaprowski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー