Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka edukacyjna do stacji transformatorowej

Wycieczka edukacyjna do stacji transformatorowej

Opublikowano: 09-06-2022

9 czerwca 2022 uczniowie klas 2 el, 3 elP oraz 3 elemos mieli okazję obejrzeć z bliska urządzenia stacji transformatorowo – rozdzielczej Olsztyn – Wschód. Zapoznali się z funkcjonowaniem stacji oraz jej rolą w systemie elektroenergetycznym Regionu Olsztyńskiego. Przy okazji skorzystali z uroków przyrody, ponieważ stacja położona jest malowniczo wśród ogrodów działkowych w pobliżu Jeziora Skanda.

Opiekunowie:

Marek Michalski

Kazimierz Szymański

wycieczka_transf

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー