Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wycieczka edukacyjna do Wydziału Teologii UWM

Wycieczka edukacyjna do Wydziału Teologii UWM

Opublikowano: 11-01-2019

11 stycznia 2019 r. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Wydziału Teologii UWM w Olsztynie. Wzięli tam udział w lekcji zatytułowanej: „Rola symboli i rytuałów w kształtowaniu się tożsamości narodu”, którą przeprowadził ks. dr Z. Kieliszek. Kolejnym punktem programu był spacer po Seminarium Duchownym – Hosianum – naszym przewodnikiem był student, ks. M. Kruszewski. Młodzież mogła zobaczyć między innymi salę poświęconą pamięci Jana Pawła II oraz Bibliotekę Seminaryjną, po której oprowadził nas ks. dr kustosz dyplomowany dyrektor biblioteki – T. Garwoliński. Wysłuchaliśmy tam wykładu pt. „Historia książki na Warmii”, a także mogliśmy podziwiać inkunabuły z XV w. np. atlas geograficzny czy księgę z własnoręcznymi notatkami Mikołaja Kopernika.
Opiekunowie: M. Kozłowska, B. Bartoś , E. Świerkocka

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー