Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka w ramach programu „Poznaj Polskę”.

Wycieczka w ramach programu “Poznaj Polskę”.

Opublikowano: 20-12-2021

W dniach 9-10 grudnia 2021 roku, w ramach programu „Poznaj Polskę” odbyła się wycieczka szkolna, której uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki w Olsztynie. Uczniowie mieli możliwość poznać walory turystyczno – krajoznawcze Warmii i Mazur oraz Powiśla z uwzględnieniem specyfiki terenów Żuław wiślanych. Zwiedzili Muzeum Stutthoff, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Muzeum na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, „Polskie okno na świat” – port w Gdyni oraz Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku.

Wycieczka 1 Wycieczka2 Wycieczka3 Wycieczka4 Wycieczka5 Wycieczk6 Wycieczka7 Wycieczka8 Wycieczka9 Wycieczka10 Wycieczka11 Wycieczka12

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー