Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wycieczka zawodoznawcza do centrum logistycznego Zalando Lounge w Olsztynku

Wycieczka zawodoznawcza do centrum logistycznego Zalando Lounge w Olsztynku

Opublikowano: 22-11-2019

22 listopada 2019 roku uczniowie klasy 1elP Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej współorganizowanej przez Warmińsko-Mazurską Komendę Ochotniczych Hufców Pracy  do centrum logistycznego Zalando Lounge w Olsztynku.

Uczniowie mieli okazję obserwować pracę w ogromnym, wyposażonym w zaawansowane technologie automatyzacyjne obiekcie – od początkowej fazy przyjęcia zamówionego towaru, przez odczytanie kodu kreskowego, po przydzielenie go do miejsca docelowego. Zwiedzający oglądali również inne pomieszczenia, m.in. sale konferencyjne służące szkoleniom pracowników.

Zalando Lounge w Olsztynku to zakład o wysokim potencjale rekrutacyjnym, kolejne miejsce, w którym nasi uczniowie mogą realizować się zawodowo po ukończeniu szkoły.

Opiekunowie: Julita Kamińska, Kamil Rzewuski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー