Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza

Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza

Opublikowano: 14-12-2018

14 grudnia 2018 roku grupa uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie obejrzała spektakl “Jeremi się ogarnia. Lol” w wykonaniu aktorów Sceny Margines Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.
Uczniowie przyjęli sztukę bardzo przychylnie. Jest to zasługa wielu elementów przedstawienia – ciekawych elementów scenografii, interesującego sposobu wykorzystania światła, bardzo dobrej gry aktorskiej czy odniesień do współczesnej kultury muzycznej. Przede wszystkim jednak widz mógł poczuć się jak aktor na scenie. Jest to zasługa świetnie napisanej sztuki i poruszanej w niej problematyki. Obserwujący mogli w odgrywanej akcji zobaczyć siebie, swoich bliskich, lecz także problemy, którymi żyją na co dzień.

Sztuka “Jeremi się ogarnia. Lol” Szymona Jachimka porusza temat wszechobecnego Internetu oraz wpływu (tekst podkreśla wpływ negatywny), jaki wywiera on na relacje międzyludzkie. Świat Jeremiego to przede wszystkim świat wirtualny. Jest on wystarczający, ale tylko do momentu, gdy bohater nie zetknie się z problemami “prawdziwego” życia.

Organizatorzy i opiekunowie: Katarzyna Chamerska i Piotr Konarzewski.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー