Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Opublikowano: 05-12-2019

5 grudnia b.r. uczniowie Energetyka odwiedzili Teatr im. Stefana Jaracza i obejrzeli „Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze” Bolesława Leśmiana. Na Dużej Scenie zobaczyli przedstawienie, w którym znalazło się „dużo magii, trochę mroku, dawka strachu, garść humoru i mnóstwo piękna”. Muzyka grana była na żywo, piękne piosenki, niezwykłe rekwizyty oraz efekty wyczarowane przez machiny teatralne zadziwiały odbiorców spektaklu. Wszystko w klimacie bliskowschodnich opowieści, którym trudno nie ulec widzom w każdym wieku.
Uczniowie Energetyka obejrzeli spektakl w nagrodę za przygotowanie i aktywny udział w uroczystości szkolnej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Opiekunkami młodzieży podczas wyjścia do teatru były: p. Maria Świerkowska – Stawowa i p. Agnieszka Wirchanowicz

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー