Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza

Wyjście do Teatru im. Stefana Jaracza

Opublikowano: 21-11-2018

21 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie obejrzeli spektakl „Jeremi się ogarnia. Lol” autorstwa Szymona Jachimka, w reżyserii i opracowaniu muzycznym Tomasza Valldala-Czarneckiego.

W zwyczajnym polskim mieście, w zwyczajne polskiej rodzinie, mieszka zwyczajny nastolatek Jeremi. Niczym nie różni się od swoich rówieśników – żyje po uszy pogrążony w czeluściach wirtualnych światów oferowanych przez ekrany komputera i smartfona. Czy Jeremiemu uda się ogarnąć? Czy wejście w “real” oznaczać będzie dla niego również wejście w dorosłość, początek drogi do poznania siebie? Czy to będzie czadlot, megawtopa, prank-quiz czy mega przypex?

Widzom sztuka bardzo przypadła do gustu. To bez wątpienia zasługa autora, który w swoim przesiąkniętym kabaretowością tekście, posługując się językiem stylizowanym na młodzieżowy slang, przedstawia współczesne problemy bliskie młodym ludziom, nie banalizując ich i nie bagatelizując.

Opiekunowie: Wanda Piwońska i Anna Niska.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー