Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wyjście młodzieży na strzelnicę LOK

Wyjście młodzieży na strzelnicę LOK

Opublikowano: 13-10-2021

13 października 2021 r. uczniowie klas 3EaP i 3elP udali się wraz z opiekunami (p. M. Świerkowską, p. A. Wirchanowicz i p. K. Rzewuskim) do Lasu Miejskiego na strzelnicę LOK. Do miejsca docelowego uczestnicy wyprawy podążali ścieżką edukacyjną, poznając zagadnienia związane z florą i fauną naszego regionu. Oczekując na możliwość oddania strzałów, uczniowie rozpalili ognisko i posilili się gorącymi kiełbaskami. Wspólnie spędzony czas przy ognisku był świetnym sposobem na integrację i przyniósł wszystkim wiele radości. Pokrzepieni własnoręcznie przygotowanym gorącym posiłkiem uczniowie przystąpili do oddawania strzałów. Najlepszym strzelcem okazał się Adam Szmalc z klasy 3EaP. Serdecznie gratulujemy celnego oka. Pani Maria Świerkowska, kierownik naszej wyprawy, od 15 lat współpracuje z Ligą Ochrony Kraju i ta współpraca na pewno będzie kontynuowana z korzyścią dla naszej szkoły.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー