Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Wykład ks. dr Wojsława Czupryńskiego

Wykład ks. dr Wojsława Czupryńskiego

Opublikowano: 27-02-2018

27.02.2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się wykład ks. dr Wojsława Czupryńskiego zatytułowany : ”Kobieta i mężczyzna- skazani na siebie czy obdarowani sobą?”. Wzięli w nim udział uczniowie klas: 4Ea, 3Eb i 3M. Po wykładzie wywiązała się ciekawa, merytoryczna dyskusja, w której młodzież aktywnie uczestniczyła.
Spotkanie odbyło się dzięki współpracy szkoły z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim.
Organizatorzy wydarzenia: Magdalena Kozłowska i Beata Bartoś

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー