Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Opublikowano: 17-02-2020

X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH “AMERICAN CINEMA” Olsztyn  2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie w konkursie. Edycja tegorocznego konkursu będzie poświęcona tematyce kina w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych miasta Olsztyn wykazujących się ogólną znajomością języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Konkurs składa się z dwóch etapów.

Etap pierwszy– eliminacje wewnątrzszkolne odbędą się dnia 11 marca (środa) 2020 r. o godz. 10:00. Na napisanie testu w szkołach przeznacza się 45 minut.. Do etapu drugiego (finału) zostaną zakwalifikowani uczestnicy, którzy zdobyli minimalnie 25 / 50 punktów, nie więcej jednak niż 3 uczniów z każdej szkoły. Etap drugi konkursu odbędzie się 16 kwietnia 2020 r. (czwartek) w ZSO Nr 1 w Olsztynie,  ul. Małłków 3, o godz. 10:00.

Nagrody to roczny kurs języka angielskiego na dowolnym poziomie zaawansowania. Pozostali finaliści otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez  Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Olsztynie oraz wydawnictwa językowe, w tym Oxford University Press, Macmillan Polska i inne.

Chętni proszeni są o zgłoszenie się do nauczycieli języka angielskiego.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー