Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Z działalności KOŁA SIMP przy ZSM-E w Olsztynie

Z działalności KOŁA SIMP przy ZSM-E w Olsztynie

Opublikowano: 14-12-2018

14 grudnia 2018 r. odbyło się uroczyste zebranie Zarządu Oddziału SIMP w Olsztynie podsumowujące działalność za rok 2018. Był to rok wzmożonej działalności, gdyż na każdym poziomie struktur SIMP wybierano na walnych zebraniach i zgromadzeniach władze Kół, Oddziałów i Zarządu Głównego. Na walnym zgromadzeniu koła SIMP przy ZSM-E wybrano prezesa, którym został Sławomir Raczyński. Jednocześnie wybrano delegatów na Walny Zjazd Oddziału tj.: pana Sławomira Raczyńskiego, pana Andrzeja Kończyka i pana Zygmunta Szewczaka – nauczycieli przedmiotów zawodowych w ZSM-E. Walne Zgromadzenie Oddziału SIMP w Olsztynie w maju tego roku wybrało na prezesa Oddziału SIMP pana Jerzego Macka i na tym samym zgromadzeniu podjęto decyzję o delegowaniu na XXXIV Walny Zjazd SIMP w Rydzynie pana Sławomira Raczyńskiego.
Walny Zjazd Delegatów SIMP odbył się w dniach 8 i 9 grudnia 2018 r. w Zamku SIMP w Rydzynie. Prezesem SIMP wybrano pana Piotra Janickiego. Wybrano również nowy skład Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego. Delegaci mieli możliwość zwiedzenia wszystkich historycznych pomieszczeń zamku i jego otoczenia. Zamek w Rydzynie był przedmiotem szczególnej troski Delegatów, gdyż wymaga wielu napraw i remontów. Prowadzi działalność hotelową i restauracyjną, organizuje imprezy plenerowe, a także koncerty, bale sylwestrowe, sympozja i konferencje. Wiele uwagi zajęła działalność komisji energetycznych, które działają przy Zarządach Oddziałów.
Komisja Energetyczna nr 051 w Olsztynie zachęca wszystkich najstarszych uczniów ZSM-E do zdobywania uprawnień energetycznych we wszystkich typach urządzeń, instalacji i sieci na stanowiskach eksploatacji E we wszystkich 3 grupach urządzeń, instalacji i sieci, a mianowicie:

Grupa 1: Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną – pkt. 1 – 10;
Grupa 2: Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne – pkt. 1 – 10;
Grupa 3: Urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe – pkt. 1 – 10.

Opracował: Sławomir Raczyński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー