Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zagramy z WOŚP po raz czwarty!

Zagramy z WOŚP po raz czwarty!

Opublikowano: 16-11-2018

Informujemy, że 11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbędzie się Impreza Zamknięta w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz czwarty zawiązuje się „Energetyk Sztab Olsztyn” – tym razem będą zbierane fundusze „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ponad ćwierć wieku pięknej historii niesienia pomocy i budowania wspólnoty obywatelskiej w Polsce. Cieszymy się, że olsztyński „Energetyk” również współtworzy to dziedzictwo.

„Energetyk Sztab Olsztyn” to: Piotr Konarzewski (szef sztabu), Katarzyna Chamerska, Wanda Piwońska-Kosiorek, Katarzyna Ostowska, Anna Niska I Monika Pęgier oraz wolontariusze: Aleksandra Krasnodębska, Radosław Madrak, Grzegorz Grabowski, Mateusz Grzeszczyk I Filip Schmidt.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー