Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 19-10-2018

19 października 2018 r. uczniowie klasy 3 Ea odbyli kolejne zajęcia laboratoryjne:
„Badanie transformatora 1-fazowego i wyznaczanie początków i końców uzwojeń transformatora” w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania transformatora 1-fazowego. Wykonali wszystkie pomiary dotyczące stanów pracy transformatora, a także poznali sposoby wyznaczania początków i końców uzwojeń. Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Stefan Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー