Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 20-11-2018

20 listopada 2018 r. uczniowie klasy 3 EM odbyli zajęcia laboratoryjne w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Temat zajęć brzmiał: „Badanie transformatora 1-fazowego i wyznaczanie początków i końców uzwojeń transformatora”. W ramach spotkania uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania transformatora 1-fazowego. Wykonali wszystkie pomiary dotyczące stanów pracy transformatora, a także poznali sposoby wyznaczania początków i końców uzwojeń. Opiekunami prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー