Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Zajęcia laboratoryjne na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 28-09-2018

28 września i 2 października 2018r. w ramach współpracy Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie uczniowie klasy 3Ea i 3EM odbyli zajęcia laboratoryjne z maszyn elektrycznych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania silników prądu stałego. Poznali możliwości regulacyjne tych silników oraz zasady ich sterowania. Dzięki nowoczesnemu stanowisku laboratoryjnemu zapoznali się z budową i sposobem podłączenia encodera inkrementalnego do miernika i silnika.

Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Stefan Siudziński oraz pracownicy Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー