Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki na UWM w Olsztynie

Zajęcia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki na UWM w Olsztynie

Opublikowano: 07-12-2018

7 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 3Ea odbyli zajęcia laboratoryjne z zakresu badań silników indukcyjnych klatkowych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania silników indukcyjnych klatkowych, dwubiegowych, 1-fazowych, a także możliwościami łączeniowymi uzwojeń stojana.
Opiekunami i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー