Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia terenowe klas mundurowych

Zajęcia terenowe klas mundurowych

Opublikowano: 30-04-2019

30 kwietnia 2019 r. klasy 1Mm i 2 Mm Zespołu Szkół Mechaniczno –Energetycznych w Olsztynie realizujące innowację pedagogiczną “Bezpieczeństwo narodowe – przygotowanie do służby mundurowej” odbyły w Pasymiu jednodniowe zajęcia terenowe. Instruktorzy: szer. Patryk Słowiński, szer. Kacper Kowalski, szer. Damian Gołyga i szer. Cezary Gołaszewski – żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej przeprowadzili z uczniami zajęcia z taktyki zielonej, taktyki czarnej, udzielania pierwszej pomocy w warunkach dziennych i nocnych, zatrzymywania osób oraz taktyki przetrwaniowej. Bezpośredni kontakt z instruktorami, wyposażeniem indywidualnym żołnierza na polu walki oraz praktyczne ćwiczenia wykonywane w trakcie zajęć wzbudziły wielkie zainteresowanie i zaangażowanie ćwiczących. Momentem kończącym zajęcia był samodzielnie przygotowany posiłek z własnych zapasów na ogniskach rozpalonych bez użycia zapałek czy zapalniczek.
Organizatorzy i opiekunowie ćwiczeń: Monika Pęgier, kpt rez. Sławomir Raczyński i kpt Zygmunt Piotrowicz.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー