Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia w Multicentrum

Zajęcia w Multicentrum

Opublikowano: 03-03-2017

W dniu 3 marca uczniowie klasy 3 Ea a w dniu 22 marca 2017 roku uczniowie klasy 2 Ea pod opieką nauczyciela Kazimierza Szymańskiego wzięli udział w specjalnych zajęciach edukacyjnych w Multicentrum w Olsztynie. Wyposażenie Multicentrum w sprzęt komputerowy i edukacyjny umożliwia przeprowadzenie zajęć dla uczniów o szerokiej gamie zainteresowań. Uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił w tworzeniu grafiki komputerowej lub tworzeniu własnej muzyki przy wykorzystaniu profesjonalnych programów komputerowych. Lubiący fizykę i technikę mogli skorzystać z systemu komputerowego ze specjalnym oprogramowaniem i interfejsem pomiarowym z czujnikiem do ultradźwiękowego pomiaru odległości i prędkości obiektu ruchomego.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー