Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia w strzelnicy LOK-u

Zajęcia w strzelnicy LOK-u

Opublikowano: 25-02-2020

25.02.2020 r. uczniowie klasy 3 Ea wybrali się na usytuowaną w Lesie Miejskim strzelnicę LOK-u, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.  Uczestnicy przeszli wstępne szkolenie z zakresu posługiwania się bronią w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom zawodów. Zawody strzeleckie wygrał Dominik Fedor. Nowa strzelnica zachęca do korzystania z jej oferty i wielu uczniów już czeka na kolejne wyjścia i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Uczniowie przygotowali ognisko, przy którym upiekli kiełbaski. W międzyczasie chłopcy sprzątali Las Miejski w okolicach strzelnicy, a w drodze powrotnej przeszli przez cmentarz  żołnierzy z okresu I wojny światowej.

Opiekunowie: Kazimierz Szymański i Iwona Proniewska – Bombała.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー