Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego

Zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego

Opublikowano: 05-12-2019

4 grudnia 2019 r. odbyły się w naszej szkole zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego które poprowadziła z naszą młodzieżą pani Magda Budzyńska, nauczycielka języka niemieckiego z Torunia współpracująca z Goethe Institut.

Tematem głównym była mobilność. Na 3 godzinach lekcyjnych uczniowie poznali słownictwo związane z tematem mobilności oraz dyskutowali na wiele interesujących tematów m.in. o zrównoważonym rozwoju i car sharingu. Uczniowie starali się przełamać swoją barierę językową – całe zajęcia były przeprowadzone w języku niemieckim. Pani Magda Budzyńska przygotowała zadania interaktywne, filmiki oraz videoklipy. Dziękujemy za nową wiedzę, doświadczenia, przyjemną atmosferą oraz czekamy na kolejne spotkania.

Organizator zajęć: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax fax.:

mail szkola@zsme.olsztyn.eu

adres al. M.J.Piłsudskiego 61


Warsztaty szkolne:

telefon tel.:

fax fax.:

mail

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Skip to content