Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego

Zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego

Opublikowano: 05-12-2019

4 grudnia 2019 r. odbyły się w naszej szkole zajęcia warsztatowe z języka niemieckiego które poprowadziła z naszą młodzieżą pani Magda Budzyńska, nauczycielka języka niemieckiego z Torunia współpracująca z Goethe Institut.

Tematem głównym była mobilność. Na 3 godzinach lekcyjnych uczniowie poznali słownictwo związane z tematem mobilności oraz dyskutowali na wiele interesujących tematów m.in. o zrównoważonym rozwoju i car sharingu. Uczniowie starali się przełamać swoją barierę językową – całe zajęcia były przeprowadzone w języku niemieckim. Pani Magda Budzyńska przygotowała zadania interaktywne, filmiki oraz videoklipy. Dziękujemy za nową wiedzę, doświadczenia, przyjemną atmosferą oraz czekamy na kolejne spotkania.

Organizator zajęć: Katarzyna Winiarska

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー