Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zajęcia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Zajęcia z bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Opublikowano: 16-04-2018

Młodszy aspirant Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie Wydziału Prewencji na zaproszenie pedagoga szkolnego Doroty Szender spotkał się w dniach 11 i 16 kwietnia 2018r. z pełnoletnimi uczniami Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia posiadający prawo jazdy lub zamierzający w najbliższym czasie o nie się ubiegać. Zajęcia dotyczyły bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a poparte były przykładami z życia codziennego „olsztyńskiej drogówki”.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー