Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zajęcia z pracowni elektrycznej na UWM

Zajęcia z pracowni elektrycznej na UWM

Opublikowano: 13-12-2019

13 grudnia 2019 r. młodzież z klasy 4 Ea Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie zajęcia na temat zabezpieczeń topikowych specjalnych i przepięciowych nowej generacji dla instalacji fotowoltaicznych. Poprowadzili je: Roman Kłopocki i Michał Szulborski.  Przy okazji odbyła się prezentacji produktów Firmy ETI POLAM z Pułtuska.

Opiekunowie: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー