Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Opublikowano: 25-06-2021

25 czerwca odbyło się w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21.

Uroczysty apel miał miejsce w szkolnej sali gimnastycznej, gdzie o godz. 8.30 spotkali się uczniowie Szkoły Branżowej, następnie klasy 1 i 3 Technikum oraz klasa 8 Słuchaczy Szkoły Podstawowej dla Dorosłych o godzinie 10 .00, natomiast o 11.00 – klasy 2 Technikum.

Na uroczystości miało miejsce pożegnanie uczniów klasy 3 Szkoły Branżowej oraz klasy 8 Szkoły Podstawowej dla Dorosłych.

Po wysłuchaniu przemówienia Pani Dyrektor- Katarzyny Chamerskiej  odbyło się wręczenie świadectw i upominków uczniom z najwyższa średnią ocen oraz z najwyższa frekwencją, a także wręczenie nagród ufundowanych przez firmy współpracujące ze szkołą: Michelin Polska, ELTEL, ERKO i Energa.

Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji, podkreślając również zasady bezpiecznego wypoczynku.

Na koniec głos zabrał przedstawiciel uczniów – Przewodniczący  Samorządu Uczniowskiego Konrad Witkiewicz, który podziękował nauczycielom i uczniom za trud zdalnej nauki, życząc wszystkim zasłużonego wypoczynku.

 

Organizatorzy:

Beata Bartoś

Magdalena Kozłowska

Regina Dawidczyk

Monika Zielińska

Emilia Leśnikowska- Dawidko

Roman Korzeń

Zygmunt Piotrowicz

Kazimierz Szymański

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー