Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Opublikowano: 26-04-2019

26 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbyła się gala pożegnania maturzystów. Prowadzący – Aleksander Chełstowski i Dominik Wiśniewski – powitali wszystkich zebranych: panią dyrektor Katarzynę Chamerską, pana wicedyrektora Piotra Konarzewskiego oraz kierownika warsztatów szkolnych pana Wiesława Stępniaka, a także grono pedagogiczne. Szczególnie ciepło powitali tegorocznych maturzystów z wychowawcami: panią Ewą Budzianowską, panią Katarzyną Ostowską i panem Jerzym Piątczakiem.
Odświętność akademii podkreśliło przemówienie pani dyrektor Katarzyny Chamerskiej, która w ciepłych słowach wspominała wspólne doświadczenia z maturzystami i złożyła im życzenia szczęścia w realizacji życiowych zamierzeń. Wzruszającym momentem dla zebranych było obejrzenie prezentacji przedstawiającej zdjęcia abiturientów z wszystkich lat nauki w szkole.
Kończący szkołę uczniowie byli znakomitymi sportowcami. Zdobywali laury w takich dyscyplinach jak lekkoatletyka, piłka nożna, piłka siatkowa czy piłka ręczna. W tej kategorii pamiątkowymi medalami nagrodzeni zostali: Damian Szalpuk, Adrian Ozimek, Dawid Langowski, Michał Malinowski i Przemysław Orzoł.
Doceniono również zaangażowanie społeczne maturzystów. Za współorganizowanie finałów WOŚP, udział w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca, zbiórkach żywności, promocji szkoły i wielu innych projektach nagrodzono: Aleksandrę Krasnodębską, Wiktorię Mrzygłowską, Wojciecha Błaszczyka, Kacpra Brzezińskiego, Szymona Teresińskiego, Grzegorza Grabowskiego, Radosława Madraka, Bartłomieja Stankiewicza, Mateusza Dudę, Jakuba Bednarka, Patryka Sławińskiego, Szymona Orenczuka i Sebastiana Fenyka. Podziękowania za zaangażowanie w pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA odebrała cała klasa 4M.
Centralnym punktem uroczystości było wręczenie abiturientom świadectw ukończenia szkoły przez wychowawców klas.
Wydarzenie pozostawiło po sobie radość i nostalgię. Radość – ponieważ ten dzień był symbolicznym zwieńczeniem czteroletniego wspólnego wysiłku edukacyjnego i wychowawczego nauczycieli i uczniów. Pozostanie jednak również smutek i nostalgia związane z odejściem kolejnego rocznika absolwentów, który przez ostatnie cztery lata tworzył chlubne karty historii szkoły.
Przygotowanie uroczystości: Aleksander Chełstowski, Dominik Wiśniewski, Kacper Kiljan, Ewa Budzianowska, Magdalena Staniszewska, Elżbieta Świerkocka i Piotr Konarzewski.

Dokumentacja zdjęciowa: Kazimierz Szymański i Patryk Ordoński.

Zajrzyj do szkolnej galerii: http://zsmeolsztyn.pl/galeria/pozegnanie-maturzystow-26-04-2019/

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー