Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » “Zakuwanie na Humanie”

“Zakuwanie na Humanie”

Opublikowano: 15-03-2019

15 marca 2019 r. uczniowie klasy 4 M Zespołu Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie uczestniczyli w warsztatach kompetencji językowych z języka angielskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w ramach wydarzenia “Zakuwanie na Humanie”. Uczniowie wzięli udział w kreatywnych zajęciach budujących ich umiejętności gramatyczne pt. “Prawda czy fałsz? Dokonywanie wyborów leksykalnych”. Warsztaty poprowadziły: pani mgr I. Hetman-Pawlaczyk oraz mgr M. Ławrynowicz-Szczepaniak.

Opiekunki: M. Bogudał, Katarzyna Ostowska.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー