Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » “Zakuwanie na Humanie”

“Zakuwanie na Humanie”

Opublikowano: 16-03-2018

Egzamin maturalny tuż, tuż. „Zakuwanie na Humanie” to wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez pracowników Wydziału Humanistycznego UWM adresowane dla tegorocznych maturzystów, w którym wzięli udział również uczniowie ZSM-E z klasy maturalnej wraz z panią Beatą Bartoś.
16 marca 2018 r. w pierwszej części projektu “Zakuwanie na Humanie” odbyły się bardzo ciekawe, uzupełniające wiedzę wykłady z historii prowadzone przez dr Tomasza Gajownika na następujące tematy:
*Konflikty międzynarodowe we współczesnym świecie – wybrane przykłady,
*Dyktatorzy: Hitler, Mussolini, Stalin.
*II wojna światowa – etapy i fronty
Możliwość udziału w takiej formie zajęć daje szansę na wzbogacanie i pogłębienie wiedzy, która jest niezbędna podczas egzaminu maturalnego. Dlatego przedstawiciele tegorocznych maturzystów z naszej szkoły z ogromnym zainteresowaniem chłonęli przekazywane treści.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー