Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie “FOLM”

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie “FOLM”

Opublikowano: 04-05-2021

„FOLM” (from outdoors to labour market – z natury do rynku pracy) to międzynarodowy projekt realizowany przez Bank Żywności w Olsztynie, a jego celem jest udzielenie pomocy młodym ludziom w znalezieniu własnej drogi w systemie edukacji i rozwoju zawodowym. W październiku 2019 r. kilku uczniów naszej szkoły brało udział w tym przedsięwzięciu – w tym roku  rusza kolejna edycja, do udziału w której serdecznie zapraszamy. Więcej informacji dostarczy film, do którego link zamieszczamy poniżej.  Szczegółów dotyczących udziału w projekcie udzieli psycholog szkolny  pani Olga Witkiewicz-Bury.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー