Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na spotkanie z cyklu „Rodzice Rodzicom”

Zaproszenie na spotkanie z cyklu “Rodzice Rodzicom”

Opublikowano: 30-05-2022

Szanowni Rodzice,

Zespół ds. Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu „Rodzice Rodzicom” z Panią Lidią Giers – specjalistą oligofrenopedagogiem. Tematem naszego spotkania będą: specyficzne trudności w uczeniu się młodzieży. Wierzymy, że będzie to kolejna doskonała okazja na otrzymanie dodatkowej porcji praktycznej wiedzy z tego zakresu, wymianę doświadczeń, jak również lepszej integracji społeczności szkolnej, której jesteście Państwo bardzo ważną i integralną częścią.

Spotkanie z Panią Lidią odbędzie się w środę 01.06.2022 w godzinach 16.30-17.00 (przed zebraniem z rodzicami).
Miejsce spotkania: biblioteka szkolna ZSME.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa obecność.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー