Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zawodowcy z Olsztyna

Zawodowcy z Olsztyna

Opublikowano: 12-02-2018

12 lutego rusza program tv “Zawodowcy z Olsztyna”. W ciągu ośmiu tygodni Telewizja Regionalna ReTV pokaże ofertę ośmiu szkół – w tym naszej. Program adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, którzy już wkrótce będą podejmować decyzję o dalszej edukacji.

Każda ze szkół będzie miała “swój tydzień”. Każdy tydzień podzielony będzie na 5 modułów – każdy NA ŻYWO do obejrzenia na Facebook’u Telewizji Regionalnej ReTV (facebook.com/telewizjaRETV) o godzinie 13.00:

poniedziałek – rozmowa o szkole z zapowiedzią tygodnia danej szkoły
wtorek – wejście na żywo z jednej z pracowni
środa – wejście na żywo z jednej z pracowni
czwartek – materiał o szkole – szkoła w pigułce
piątek – najważniejszy dzień, 30-minutowy program o szkole

Piątkowy program prowadzony przez parę młodych ludzi – Anitę Łosińską i Jakuba Lichockiego. Oprócz promocji szkół zawodowych i prezentacji ich oferty, uczniowie gimnazjów mają szansę na wygranie cennych nagród (konsole X-Box, tablety, sprzęt audio). W każdej szkole gimnazjalnej 20 kwietnia, czyli po zakończeniu cyklu, odbędzie się test na MOODL-u, którego finaliści zaprezentują się na wielkim finale 23 kwietnia w Hali Urania w Olsztynie. Transmisja na żywo! Całe wydarzenie będzie połączone z promocją szkół i ich oferty.

 

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー