Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zawody Okręgowe XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej

Zawody Okręgowe XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej

Opublikowano: 05-01-2018

5 stycznia 2018r. w Domu Technika NOT w Olsztynie zostały przeprowadzone Zawody Okręgowe XLIV Olimpiady Wiedzy Technicznej. Z okręgu warmińsko-mazurskiego wyłoniono najlepszych 11 uczniów z siedmiu szkół. Zespół Szkół Mechaniczno – Energetycznych w Olsztynie reprezentował Szymon Rojek z klasy 4 Ea pod opieką Kazimierza Szymańskiego. Zadania – jak na olimpiadę przystało – były bardzo trudne. Liczymy na sukces Szymona.
W historii Szkoły dwaj uczniowie brali udział w Zawodach Centralnych OWT:
w 1983 roku – Dariusz Stecki;
w 1992 roku – Andrzej Szcześniak

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー