Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zbiórka żywności

Zbiórka żywności

Opublikowano: 25-03-2017

25 i 26 marca 2017 roku uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Mechaniczno – Energetycznych wzięli udział w zbiórce żywności organizowanej przez Polski Komitet Pomocy Społecznej. Akcja „Kurczaczek” odbywała się w olsztyńskich sklepach spożywczych. Uczniowie ZSM-E – Mariusz Zimnicki, Jakub Cymerman, Adam Uranowski i Adam Rokicki z nauczycielami – p. Małgorzatą Zielską i p. Zenonem Kowalskim uczestniczyli w zbiórce w sklepie PSS ” Społem” MALWA. Zebrana żywność trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców Olsztyna – podopiecznych Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー