Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Opublikowano: 22-04-2021

22.04.2021 r. z inicjatywy p. wicedyrektor Moniki Pęgier uczniowie klas 3 Mm, 3elemos oraz 3Eab uczestniczyli na platformie Microsoft Teams w wideokonferencji na temat: Zostań Honorowym Dawcą Krwi, prowadzonej przez pana Miłosza Dąbrowskiego przedstawiciela Centrum Krwiodawstwa w Olsztynie.

Podczas spotkania uczniowie uświadomili sobie, jak bardzo cenna jest krew, że nie można jej niczym zastąpić ani jej sztucznie wyprodukować. Dowiedzieli się również, kto może zostać dawcą oraz kto nie powinien oddawać krwi.

Elżbieta Świerkocka, Monika Zielińska, Grzegorz Zasadowski

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー