Jesteś tutaj: Strona główna » Galeria » Zwycięstwo w zawodach lekkoatletycznych szkół ponadgimnazjalnych

Zwycięstwo w zawodach lekkoatletycznych szkół ponadgimnazjalnych

Opublikowano: 10-04-2017

10 kwietnia 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Kortowie odbyły się indywidualne i drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 8 drużyn dziewcząt i 12 drużyn chłopców – II LO, III LO, V LO, VI LO, VIII LO, XII LO, ZSEiT, ZSE-H, ZSChiO, ZSE, ZSM-E i ZSB. W klasyfikacji generalnej chłopców pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie – z wynikiem 63 punkty. Na drugim miejscu plasowało się VIII LO (53 punkty), a na trzecim ZSE (52 punkty).
Indywidualne sukcesy odnieśli:
Piotr Gromadzki – III miejsce w biegu na 200 m
Piotr Gromadzki, Patryk Czerpak, Daniel Kaczmarczyk i Dawid Prus – III miejsce w sztafecie 4X100 m
Tomasz Pasymowski – II miejsce w skoku w dal
Łukasz Przybysz – II miejsce w pchnięciu kulą
Dariusz Ćwiek – III miejsce w rzucie oszczepem

Skład reprezentacji ZSM-E: Piotr Gromadzki, Patryk Czerpak, Sebastian Kowalczyk, Daniel Kaczmarczyk, Adam Kukła, Marcel Śladowski, Kacper Budzeński, Jakub Cymerman, Aleksander Chełstowski, Piotr Lamparski, Dawid Prus, Damian Szalpuk, Patryk Sagała, Łukasz Dziekoński, Dominik Januszko, Mariusz Pietrzak, Dariusz Ćwiek, Tomasz Pasymowski, Damian Waśkiewicz, Adrian Stachyra, Michał Czajkowski, Przemysław Orzoł, Jarosław Kuch.
Opiekunami reprezentacji byli: pan Grzegorz Zasadowski i pan Jerzy Piątczak.

ARCHIWUM

Skip to content
鶴橋ブランドコピー スーパーコピー ブランドコピー コピーブランド ロレックス スーパーコピー ロレックス コピー モンクレール スーパーコピー モンクレール コピー モンクレール ダウン コピー シュプリーム スーパーコピー シュプリーム コピー ウブロ スーパーコピー ウブロ コピー ルイヴィトン スーパーコピー ルイヴィトン コピー ブランドiphoneケースコピー グッチ スーパーコピー